אודות

המחווה הטובה בארץ לקווין

קווין היא ללא ספק, אחת הלהקות האהובות בהיסטוריה של המוסיקה, אך גם אחת מהקשות ביותר לביצוע, עקב מורכבות יצירותיה ובמיוחד עקב האיכויות הבלתי נתפסות של המלך שלה – פרדי מרקיורי.

להקת "שומרי המלכה" גאה להציג מופע סוחף ועוצר נשימה, שעומד בכל הסטנדרטים הגבוהים האלו שהציבה קווין ודי לצפות בקליפים שלה בתחתית העמוד, כדי להבין מהי הרמה הצפויה במופע ועד כמה עז הדימיון של ביצועיה לאלה של המקור.

כאמור, גולת הכותרת של המופע ומה שמייחד את "שומרי המלכה" משאר להקות המחווה לקווין הקיימות בארץ, היא היכולת שלה להישמע הכי קרוב שאפשר למלכת הלהקות – קווין, הן בשירה העוצמתית והייחודית של פרדי, על כל מגווניה ואיכויותיה, הודות לסולנה – דודו מנחם והן בנגינה המופלאה ובהרמוניות הקוליות הייחודיות של קווין, בעזרת חבריה המוכשרים להפליא: אמיר שחר – גיטרה חשמלית ואקוסטית, קלידים – סתיו קורנס, בס – אורן עופר, תופים – סאן דנן, זמרת סופרן – מיכל לוינטון, זמרת מצו סופרן – שיר שוורץ.

המופע כמובן מכיל את כל הקלאסיקות המוכרות של קווין:

Bohemian Rhapsody, Somebody To Love, Don't Stop Me Now, Bicycle, Love Of My Life, We Are The Champions, Another One Bites The Dust, I want To Break Free, Good Old Fashioned Lover Boy, Hammer to Fall, I want It All

ועוד רבים אחרים.

חברי הלהקה

Queens-Guards-Kasperski-(3) - Copy
דודו מנחם
סולן ומנהל הלהקה
אמיר שחר גיטריסט
אמיר שחר
גיטריסט
סתיו קורנס - קלידן
סתיו קורנס
קלידן
עופר אורן בסיסט
עופר אורן
בסיסט
‏‏סאן דנן מתופף
סאן דנן
מתופף
מיכל לוינטון זמרת סופרן (2)
מיכל לוינטון
זמרת סופרן
שיר-שוורץ-זמרת-מצו-סופרן (1)
שיר שוורץ
זמרת מצו סופרן
דילוג לתוכן